PRŮMYSLOVÉ VELETRHY PRAHA 2017 v novém

Verze pro tisk

Připravujeme PRŮMYSLOVÉ VELETRHY PRAHA 2017 v novém – buďte

u toho!

 

Začíná být tradicí, že druhý květnový týden je na výstavišti PVA EXPO PRAHA ve znamení přehlídky produktů, strojů a nejnovějších technologií z oborů strojírenství, logistiky a energetiky. Ve dnech 9. – 12. května 2017 se uskuteční PRŮMYSLOVÉ VELETRHY PRAHA a organizátoři pro vystavovatele i návštěvníky již nyní chystají spoustu zajímavých akcí.

 

INDUSTRY 5.0 neboli Průmyslová revoluce v Letňanech

Tímto heslem chtějí organizátoři dát odborné veřejnosti najevo, že dělají maximum pro to, aby všem zúčastněným stálo za to se PRŮMYSLOVÝCH VELETRHŮ PRAHA 2017 zúčastnit.  A jaké jsou tedy cíle této „Průmyslové revoluce“? Především jde o to, aby bylo vystavovateli zaplněno co nejvíce ze 6 výstavních hal, které areál PVA EXPO PRAHA nabízí.  Jak toho dosáhnout? Kromě již osvědčených výhod pro vystavovatele, jako jsou zdarma vstupenky v neomezeném množství, zviditelnění v rámci reklamní kampaně, možnost pronájmů sálů pro semináře, workshopy a v neposlední řadě také individuální přístup ze strany organizátora, je připravena skutečně revoluční nabídka.

Pro vystavovatele, kteří chtějí oslovit zákazníky především z Prahy a oblastí na sever, západ a jih od hlavního města a využijí ke své prezentaci právě PRŮMYSLOVÉ VELETRHY PRAHA 2017, jsou připraveny speciální cenové nabídky a  výhody - např. bonusy podle velikosti výstavní plochy, zvýhodněná cena výstavní plochy pro stroje atd. Vystavovatelé mohou jako každý rok přihlásit své nejinovativnější výrobky či technologie do soutěže GRAND PRIX.  Ocenění TOP EXPO si pak odnesou nejpůsobivější výstavní expozice.

 

PRŮMYSLOVÉ VELETRHY PRAHA představí v roce 2017 nový obor a další ročník ENERGO SUMMITU

Kromě mezinárodního veletrhu strojírenských technologií FOR INDUSTRY se představí i vystavovatelé z oboru, logistiky, skladování a manipulace FOR LOGISTIC, neustále se rozvíjející obor informačních systémů pro průmysl nabídne FOR INFOSYS. Ve dvouletých cyklech se konají veletrhy FOR SURFACE a FOR WELD a právě rok 2017 bude patřit přehlídce svařovací techniky a technologií i povrchovým úpravám. Veletrh výroby, rozvodu a efektivního užití energie kromě energií a elektromobility nabídne atraktivní téma SMART CITIES  - to vše pod značkou FOR ENERGO Smart. Již třetí ročník mezinárodního ENERGO SUMMITu proběhne ve čtvrtek 11. května a bude se týkat především SMART ENERGY a ELEKTROMOBILITY.

 

Aby mohlo něco lepšího začít a všichni zúčastnění byli maximálně spokojeni, připravujeme PRŮMYSLOVÉ VELETRHY PRAHA 2017 v novém a hlavně s vámi. Jak s vystavovateli, tak s návštěvníky. To, co se osvědčilo v předchozích letech, dále vylepšujeme a věříme, že příznivý ohlas budou mít všechny zmíněné novinky, o nichž budeme průběžně přinášet podrobnější informace včetně prezentace vystavovatelů.

Průmyslové veletrhy Praha 2017 

FOR INDUSTRY | FOR ENERGO Smart| FOR LOGISTIC | FOR SURFACE| FOR WELD | FOR INFOSYS

9. – 12. května 2017 | PVA EXPO PRAHA | www.PrumysloveVeletrhyPraha.cz