Další odborné akce

Verze pro tisk

Česká metrologická společnost, z.s. se účastní celé řady odborných akcí, a to buď pasivně a nebo aktivně. V této části webu budeme na tyto akce upozorňovat, stejně tak jako na veletrhy či další výstavy, na kterých bude vystavována měřicí technika, případně na aktivity  odborných sdružení a společností.

Česká metrologická společnost, z.s. vystavuje na PVA Expo Praha - FOR INDUSTRY 

 

rámci PVA Expo Praha - FOR INDUSTRY  ČMS připravila na 11.května 2017  kurz pro technické kontrolory  K 525-17, který se bude tentokrát konat na Pražském výstavišti  Praze Letňanech.  Účelem kurzu je seznámit posluchače s  organizací a metodami práce technické kontroly, s kontrolní technologií a návazností kontrolních operací na předchozí výrobní operace, s řízením kvality a technické kontroly s podporou počítače. Přednášky budou doplněny praktickými příklady jak z oblasti kusové a malosériové výroby, tak i velkosériové výroby. Kurz je organizován tak, aby účastníci mohli po ukončení kurzu bezplatně navštívit 16. mezinárodní veletrh strojírenských technologií FOR INDUSTRY.

**********************************************************************************************************

Kvalifikační kurzy 

Na přelomu leden / únor připravuje tradičně certifikační orgán ČMS spolu s TZÚS Praha, s.p. kvalifikační kurzy s certifikací osobní způsobilosti 2. a 3. stupně pro techniky:

- v oboru nedestruktivního zkoušení tvrdoměrným kladívkem typu SCHMIDT 

- v oboru předpínacích systémů i předpínání horninových kotev.

Bližší informace a přihlášky na adrese:

TZÚS Praha, s.p., pobočka Technicko inženýrské služby,

Prosecká 811/76a, 190 00 Praha 9 - Prosek

Ing. Jaroslav Mikula, tel./fax:  286 886 728 ,

e-mail: mikula@tzus.czblajdova@tzus.cz

*********************************************************************************************************

V rámci smluvní spolupráce ČMS a ABF, a.s.  informujeme o konání a doprovodném programu PRŮMYSLOVÝCH VELETRHŮ PRAHA a souběžných veletrhů :

      INSPIRACE PRO TUZEMSKÝ PRŮMYSL  na dobré adrese        

     

     

      PRŮMYSLOVÉ VELETRHY PRAHA 2017  - buďte u toho